Ostatní aktuality

PROMINUTÍ ÚPLATY ZA MĚSÍC BŘEZEN

ROZHODNUTÍ ŘEDITELKY ŠKOLY

DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ V MŠ

Novela Školského zákona zavedla pro předškolní děti povinnost účastnit se distanční výuky jako součásti povinného předškolního vzdělávání.

Mateřské školy mají povinnost poskytovat vzdělávání distančním způsobem dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné.

Více informací naleznete ZDE

ZÁPIS K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ DO MŠ PODZÁMČÍ

Zápis do mateřské školy proběhne v měsíci květnu. Podrobné informace k zápisu budou včas zveřejněny.

UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY PODZÁMČÍ V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN

V době letních prázdnin bude naše mateřská škola uzavřena od 1. 7. - 23. 7. a od 9. 8. - 20. 8. 2021.

O termínech provozu a zápisu do ostatních MŠ v době uzavření naší MŠ budete včas informováni.

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ - VIDEOPROHLÍDKA

Připravili jsme pro vás videoprohlídku naší výtvarné soutěže, kterou najdete ZDE

NOVÉ DOBROVOLNÉ ÚKOLY NA DOMA

Paní učitelky připravily další "dobrovolné úkoly na doma" v podobě pracovních listů, výtvarných námětů,

básní či písní a dalších nápadů do jednotlivých třídních alb na RAJČE.

Další inspiraci s nápady jak jinak děti zabavit doma naleznete na odkazu Z DOMOVA DO LESA

VÁNOČNÍ DÁREK

ZDE naleznete vánoční dáreček, který jsme si pro vás tento rok připravili.

A ZDE můžete zhlédnout videozáznam z vánočního minikoncertu našeho sborečku Svatojánku.

UPOZORNĚNÍ

VZHLEDEM K AKTUÁLNÍ SITUACI JSOU I NADÁLE VEŠKERÉ NAPLÁNOVANÉ KONZULTACE DO ODVOLÁNÍ ZRUŠENY.

O NÁHRADNÍM TERMÍNU VÁS BUDEME VČAS INFORMOVAT.

CENÍK STRAVNÉHO platný od 1. 6. 2020 naleznete ZDE

FOTOGRAFIE Z AKCÍ

Veškeré fotografie z našich akcí naleznete zde: Fotografie

Přihlašovací údaje naleznete na nástěnkách jednotlivých tříd.