Žlutá třída

• Bc. Alena Málková
Kontakt:
  • zluta@mspodzamci.cz

Do žluté třídy je zapsáno 26 dětí.

Projekt

Celý školní rok se budeme ve žluté třídě věnovat projektu "Moje město Hradec Králové".

Každý kamarád z naší třídy bude mít svoje desky, do kterých si bude vkládat jednotlivé fotky z míst, které jsme navštívili nebo si o nich povídali,

Budeme sem vkládat i obrázky, které samy děti nakreslí.

A protože jsme se rozhodli do projektu zapojit i rodiče, občas si tyto desky děti odnesou domů, aby jste společně úkol vypracovali.

Na konci školního roku si předškoláci tento sešit odnesou domů jako milou vzpomínku na to, co všechno zažili. Ostatní kamarádi budou v projektu pokračovat.