Zápis k předškolnímu vzdělávání pro šk. rok 2019/2020

Zápis k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2019/2020 proběhne ve dnech:

pátek 10. 5. v čase 10 - 17 hodin

sobota 11. 5. v čase 9 - 12 hodin

ELEKTRONICKÝ PŘEDZÁPIS od 1. 4. do 10. 5. 2019

Na webových stránkách www.elektronickypredzapis.cz naleznete veškeré potřebné informace, které urychlí a usnadní zápis vašeho dítěte do mateřské školy.

Ještě před termínem řádného zápisu si z pohodlí domova vyplníte elektronickou žádost a tím své dítě "předzapíšete" do MŠ.

Vámi vyplněné údaje jsou ihned odeslány do účtu MŠ a na vás je pouze vyplněnou žádost vytisknout a navštívit s ní lékaře ohledně potvrzení.

Poté už bude jen zbývat dostavit se v den řádného zápisu s vaším dítětem do MŠ.

Tím, že bude mít MŠ potřebné údaje již k dispozici, celý proces zápisu bude zkrácen na minimum.

Naše MŠ nenabízí rezervaci času zápisu.

Pakliže zákonný zástupce dítěte nepředloží řádně vyplněnou žádost a potvrzení od lékaře, nelze s ním zápis provést.

Spádové ulice:

Dolní, Do Luh, Formánkova, Horní, Ke Křížku, K Chatám, K Polabinám, K Rybníku, Na Zálesí, Pod Lesem, Pod Svahem, Roudničská,

Sekaninova, Svatojánská, Šantrochova, V Mlejnku, Ve Svahu, Viničná, Zalomená, Zámeček

KRITÉRIA

ŽÁDOST