Ostatní aktuality

RESPIRAČNÍ ONEMOCNĚNÍ DĚTÍ

Edukační video na téma "Respirační onemocnění dětí" firmy PMeduca si můžete zdarma stáhnout ZDE

STRAVOVÁNÍ DĚTÍ V MŠ

Pokyny a informace ke stravování pro školní rok 2021/2022 naleznete ZDE

APLIKACE NAŠE MŠ

Od nového školního roku 2021/2022 budeme více využívat aplikaci Naše MŠ a jejích modulů.

Nově zde budou do "Fotogalerie" nahrávány třídní, ale i školní, fotografie.

Na "Nástěnce" budou přibývat krátké oznamovací zprávy a v modulu "Akce MŠ" budete moci pohodlně sledovat, kdy se koná jaká akce.

Věříme, že práce s touto aplikací bude přínosná.

DIGITÁLNÍ LETÁK

DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ V MŠ

Novela Školského zákona zavedla pro předškolní děti povinnost účastnit se distanční výuky jako součásti povinného předškolního vzdělávání.

Mateřské školy mají povinnost poskytovat vzdělávání distančním způsobem dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné.

Více informací naleznete ZDE

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ - VIDEOPROHLÍDKA

Připravili jsme pro vás videoprohlídku naší výtvarné soutěže, kterou najdete ZDE

VÁNOČNÍ DÁREK

ZDE naleznete vánoční dáreček, který jsme si pro vás tento rok připravili.

A ZDE můžete zhlédnout videozáznam z vánočního minikoncertu našeho sborečku Svatojánku.

CENÍK STRAVNÉHO platný od 1. 6. 2020 naleznete ZDE

FOTOGRAFIE Z AKCÍ

Veškeré fotografie z našich akcí naleznete zde: Fotografie

Přihlašovací údaje naleznete na nástěnkách jednotlivých tříd.