Pohádková cesta lesem
Tato akce se koná vždy na začátku školního roku. Jedná se o příjemnou procházku po okolí MŠ, kdy děti se svými rodiči potkávají pohádkové bytosti a plní rozličné úkoly. Za splnění těchto úkolů jsou děti v cíli odměněny.

Slavnostní rozsvěcení vánočního stromečku
Tradiční vánoční akce je pořádána v období adventu. Tu pravou atmosféru Vánoc navodí společné vyrábění vánočních ozdobiček, zpívání koled, ale hlavně rozsvícení vánočního stromečku na školní zahradě.

Výtvarná soutěž
Další akce, která se koná zpravidla začátkem druhého pololetí školního roku, je určena pro celé rodiny. Po vyhlášení tématu výtvarné soutěže, přináší jednotlivé rodiny do MŠ svá díla. Ta jsou pak hodnocena všemi návštěvníky z řad dětí, rodičů, zaměstnanců MŠ, ale i dětí a učitelů z okolních škol. Vítězové jsou následně slavnostně vyhlášeni a oceněni.

Tajemná noc s pohádkou
Ve večerních hodinách se naše MŠ otevírá nejstarším dětem, pro které je připravený program s přespáním do druhého dne.

Škola v přírodě
Ke konci školního roku vyjíždí nejstarší děti na školu v přírodě. Společně tak zažívají různá dobrodružství při pobytu na čerstvém vzduchu, utužují kamarádské vztahy. V neposlední řadě děti zdokonalují svou samostatnost a zvládnutí odloučení od rodičů.

Zahradní slavnost
Každoroční loučení s nejstaršími dětmi, ale i se školním rokem, probíhá na školní zahradě ke konci měsíce června. Jednotlivé třídy se prezentují krátkým tanečním vystoupením, pro děti je připravený doprovodný program a nesmí chybět i oblíbený raut.